Apartmány Greenhouse


Skolaudované!

Ponúkané apartmány sa predávajú v kvalitnom a peknom štandardnom vyhotovení. Štandard zahŕňa obklady, dlažby a sanitu v kúpeľniach, laminátovú podlahu v obytných miestnostiach, interiérové bezfalcové dvere, vchodové bezpečnostné protipožiarne dvere, videovrátnik, lokálne rekuperačné jednotky (vetranie), západné okná (smerom k ZOO) sú opatrené vonkajšími žalúziami na motor.

Apartmány sú už zároveň zariadené aj kuchynskou linkou so spotrebičmi, vstavaným nábytkom na mieru ako aj kusovým nábytkom, vďaka čomu sú pripravené prakticky k okamžitému nasťahovaniu. 

Kúrenie je riešené prostredníctvom tepelných čerpadiel vzduch-voda. Energetický certifikát A0.

Projekt Apartmány Green House pri Habánskom Mlyne v Bratislave pozostáva z troch malopodlažných domov, ktoré ponúkajú celkovo 36 apartmánových jednotiek určených na bývanie. Najviac apartmánov je dvojizbových, ale v domoch nájdete aj 1- či 3-izbové jednotky.

Apartmánové domy sa vyznačujú modernou a jednoduchou architektúrou lichobežníkového pôdorysu. Sú bez podpivničenia, majú 2 nadzemné podlažia a jedno ustúpené podlažie. Apartmány na 2NP majú balkóny a na 3NP majú priestranné terasy. Domy sú prestrešené rovnou strechou.

Apartmánový dom A pozostáva zo 14 apartmánov. Apartmánový dom B ponúka 12 apartmánov a dom C sa skladá z 10 apartmánov. Každý dom má vlastný vstup a jednotlivé podlažia sú vertikálne prepojené schodiskami. V domoch sa nachádzajú aj kobky.

Dispozičné riešenie apartmánov je prispôsobené tvaru jednotlivých domov. Konkrétne pôdorysy apartmánov nájdete v našej ponuke.

Okolie


Projekt sa nachádza v mestskej časti Bratislava – Staré Mesto v zóne Machnáč, na ulici Mlynská dolina vedľa čerpacej stanice OMV oproti Bratislavskej ZOO neďalekom lokality pri Habánskom mlyne. V minulosti na tomto mieste stála bývalá reštaurácia, ktorá už dlhší čas chátrala. Domy sú umiestnené v zalesnenom údolí pod Machnáčom.

Apartmány Green House pri Habánskom mlyne ponúkajú výbornú dopravnú dostupnosť vďaka napojeniu na hlavné cestné ťahy Bratislavy, ktorými sa dá rýchlo dostať do centra mesta, ale aj z neho.

Pešia dostupnosť lokality bude zabezpečená vybudovaním chodníku k zastávke MHD Pri Habánskom mlyne, čím bude projekt napojený aj na mestskú verejnú hromadnú dopravu.

Pre milovníkov prechádzok sa dá ľahko prejsť do Horského parku či už peši, na bicykli alebo MHD, ale aj do ZOO, kam sa dá dostať za menej ako 20 minút.

Pozemok projektu bude oplotený.

Občianska vybavenosť


V okolí projektu sa nachádza množstvo služieb, ktoré poskytujú pestrú škálu občianskej vybavenosti. Hneď na skok oproti domom sa nachádza čerpacia stanica OMV, ktorej súčasťou je aj drobná predajňa základných potravín a iných potrieb. Pre väčší nákup je v dostupnej vzdialenosti supermarket Kaufland, alebo aj nákupné centrum Cubicon.

Pre voľnočasové aktivity sa v pešej dostupnosti nachádzajú tenisové kurty pri Habánskom mlyne s reštauráciou a len kúsok odtiaľ na ul. Lovinského športový areál Patrónka. Neďaleko sa nachádza aj Zoologická záhrada Bratislava, Horský park, Železná studnička, ktoré poskytujú pestré príležitosti na pekne vychádzky a rôzne možnosti pre voľnočasové vyžitie.

Najbližšia škola je ZŠ Dubová, ktorá poskytuje materskú a základnú školu a pre náročnejších medzinárodná Cambridge International School.

V dobrej dostupnosti sa nachádza niekoľko veľkých administratívnych centier (Patrónka), ktoré poskytujú množstvo služieb resp. príležitostí pre zamestnanie.

Parkovanie


Parkovanie pre vlastníkov, resp. obyvateľov projektu Green House bude zabezpečené na vonkajších parkovacích plochách, ktoré budú prepojené s apartmánovými domami chodníkmi v prakticky uzavretom areáli. Ku každému apartmánu je možné prikúpiť parkovacie státie pri príslušnom dome A-B-C. Cena parkovacieho miesta je 15.000 EUR vrátane DPH.

Možnosti financovania


Pokiaľ máte záujem o pomoc so zabezpečením financovania kúpy nehnuteľnosti v projekte Green House, naša spoločnosť Vám vie zabezpečiť a pomôcť s financovaním prostredníctvom etablovaných hypotekárnych poradcov.